BLOG

VOSKOVANÉ PYTLÍKY MEDEŇÁKY

Voskované pytlíky na váš chleba i rohlíky 

Taky vás už napadlo, že je zbytečné používat pořád nové a nové plastové sáčky na pečivo? Lidé v domácnostech používají stále častěji papírové nebo bavlněné tašky na pečivo, ale papír se zamastí a nevydrží déle než dva týdny, samostatná bavlna se taky postupně zašpiní. Objevila se ale nová varianta – voskované pytlíky na pečivo, které dobře vypadají, a zdravě do nich pečivo zabalíte. Koupit je můžete na www.medulina.cz.

Voskované pytlíky jsou vyrobeny ze 100% bavlny, ale navíc jsou pokryty pravým včelím voskem. Pečivo v něm tak vydrží déle čerstvé, měkké a křupavé. Pytlík můžete pevně uzavřít díky přišité bavlněné šňůrce.

 

Výhody použití voskovaných pytlíků

Jedná se o 100% přírodní materiál, který dává pytlíkům spousty výhod:

  • Voděodolné a prodyšné. Základem těchto pytlíků je jejich praktičnost. Jsou voděodolné a zároveň prodyšné.
  • Dlouhá životnost. I když používáte pytlíky každý den, vydrží vám minimálně rok. Když je nemyjete denně (není potřeba), pak vydrží ještě o dost déle.
  • Nejen na pečivo. Pytlík se hodí nejen na pečivo, ale také na zeleninu, sýr, ovoce a další potraviny. Můžete si ho vzít i na cesty.
  • Zdraví a ekologie. Pytlík je vyroben čistě z přírodních materiálů, nepodporujete používání plastů, navíc včelí vosk krásně voní, není mastný a nejsou v něm žádná aditiva.
  • Ideální velikost a originální vzhled. Nejpoužívanější jsou pytlíky o rozměrech 290 x 220 x 60 mm. Pytlíky jsou příjemné na dotek a zároveň dobře vypadají (originální motiv včel a pláství medu). Stanou se součástí vaší kuchyně.

 

Včelí vosk je zdravý a příjemný materiál. Kromě toho, že je snadno omyvatelný, působí také antibakteriálně a je prodyšný. Kromě pytlíků na pečivo vyrábíme také speciální voskované ubrousky Medulínky, které mají podobné vlastnosti. Dá se do nich zabalit svačinky pro děti do školy, pečivo a jiné potraviny, můžete s nimi pokrýt misku se zbytky jídla apod.

Voskované pytlíky se vyrábějí v České republice, jsou šetrné k životnímu prostředí, jsou velmi praktické, nahrazují plastové sáčky, voní a dobře vypadají. V kuchyni vám určitě udělají radost.